Jesteś tu : Home » PRODUKTY » CIDREX PLUS

ocet jabłkowy - cidrex plus - suplement diety

CIDREX PLUS  – odchudzanie na zielono

CIDREX PLUS ułatwia bezpieczną, naturalną i skuteczną kontrolę masy ciała. To suplement diety, w którym w innowacyjny sposób połączono składniki bioaktywne, od wieków uznawane za sojuszników odchudzani a Ocet jabłkowy tłumi apetyt,wspomaga procesy metabolizmu – pobudza syntezę enzymów trawiennych i dba o detoksykację organizmu, uznawaną za jeden z podstawowych warunków skutecznego odchudzania.

Zielona herbata hamuje aktywność enzymów odpowiedzialnych za trawienie tłuszczów zawartych w pożywieniu, pobudza przemianę materii i spalanie tkanki tłuszczowej.

Wyciąg z morszczynu pęcherzykowatego to źródło organicznych związków jodu, które wpływają bezpośrednio na przemianę materii, bo tarczyca, żeby „wyprodukować” hormony pobudzające tempo metabolizmu (spalanie tłuszczu i węglowodanów potrzebnych do pozyskania energii), musi być zasilana jodem.

Olej z kiełków pszenicy zawiera konieczne do prawidłowej przemiany materii NNKT, magnez, tiaminę i cynk. Dostarcza on też witaminy E, przeciwutleniacza, który opóźnia procesy starzenia – wygładza zmarszczki, redukuje tkankę tłuszczową i zmniejsza cellulit. Witamina B6 odpowiada za prawidłowy metabolizm białek w organizmie i bierze udział w przemianie aminokwasów.
CIDREX Plus dostepny jest w opakowaniach 40 lub 80 kapsulek po 753 mg

Sposób użycia: osoby dorosłe: stosować 2 razy dziennie po 1 kapsułce przed dowolnym posiłkiem, popijając przegotowaną wodą.

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Przeciwskazania: Dzieci, kobiety w ciąży i karmiące.

Składniki : Substancja wypełniająca – olej z nasion soi, składniki otoczki kapsułki – żelatyna i glicerol, substancja wypełniająca – monostearynian glicerolu, ekstrakt z morszczynu (Fucus vesiculous), ole j z kiełków pszenicy (Triticum L.), ekstrakt z zielonej herbaty (Camelia sinensis), składnik otoczki kapsułki – woda, substancja wypełniająca – lecytyna sojowa, ocet jabłkowy (5:1), chlorowodorek pir ydoksyny, barwnik – dwutlenek żelaza czerwony, substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu, barwniki – tlenek żelaza czerwony i czarny.

cidtab