Jesteś tu : Home » SKLEP
product-picture
  • thumb

SALURAN Z ALGAMI

Bezpieczne oczyszczanie wspomagane algami.

Saluran z algami to kompozycja specjalnie dobranych substancji roślinnych i mineralnych. Chlorella wspomaga detoksykację organizmu, funkcjonowanie pęcherzyka żółciowego, wątroby i nerek -organów mających funkcje detoksykacji organizmu.
Skrzyp polny i pokrzywa zwyczajna to od wielu lat stosowane rośliny zielarskie. Mniszek lekarski pomaga w zachowaniu prawidłowego funkcjonowania układu moczowego. Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej oraz przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych z wyjątkiem kobiet w ciąży i karmiących.

Sposób użycia:

1 tabletka dziennie, nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Opakowanie:

60 tabletek po 603 mg – 60 dni kuracji

Skład:
Substancja wypełniająca-celuloza mikrokrystaliczna, sproszkowana chlorella, ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale), tlenek magnezu, ekstrakt z ziela skrzypu polnego (Equisetum arvense), ekstrakt z korzenia pokrzywy (Urtica dioica), substancja wypełniająca-kwasy tłuszczowe, substancje przeciwzbrylające-fosforany wapnia, sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu, substancje stosowane na powierzchni-szelak i talk.

Cena:23,00 zł

Ilość :CHWILOWY BRAK TOWARU


Hit Counter provided by orange county plumbing